Tefal Air Force Flex 360 Aqua
Tefal Air Force Flex 360 Aqua
Tefal Air Force Flex 360 Aqua

TY9490

Tefal Air Force Flex 360 Aqua

Juhtmevaba tolmuimeja Air Force 360 Flex Aqua muudab teie koristamist revolutsiooniliselt! Selle innovaatiline ja paindlik disain võimaldab puhastada madalate mööbliesemete alused tolmust kuni 5 korda tõhusamalt.

Osta kohe

Tulemuslik ja tõhus koristamine on nüüd veelgi lihtsam! Imivõimsus 100 W ning juhtmeta kasutamisest tulenev piiramatu liikumisvabadus võimaldavad probleemideta puhastada kõik praod ja vuugivahed.

Tefal Air Force Flex 360 Aqua

Täiendava Aqua-otsaku abil saate tolmuimejast kiiresti teha seadme, millega saate üheaegselt nii tolmu imeda kui ka põrandat pesta!

Tefal Air Force Flex 360 Aqua

Air Force 360 Flex Aqua liigub probleemideta mis tahes suunas, nii et jõuate kõigi pragude ja vuugivahedeni, eemaldades ka kõige väiksemad tolmuosakesed.

Tefal Air Force Flex 360 Aqua
Kaks-ühes seade

Kaks-ühes seade

Aqua-otsak võimaldab mugavalt põrandat samaaegselt nii tolmust puhastada kui ka pesta, säästes nii koristamise arvelt rohkem kui poole võrra aega. Selle unikaalne disain võimaldab koristada sujuvalt ja dünaamiliselt nii edasi kui ka tagasi liikumise ajal, ilma et mustus plekiks laiali hõõrutaks.

Flex-tehnoloogia

Flex-tehnoloogia

Mööbliesemed on madalad? Pragudele on raske ligi pääseda? Unustage lõputu kummardamine tolmuimemise ajal! Innovaatiline painduv toru võimaldab teil jõuda madala mööbli all oleva tolmuni kuni viis korda tõhusamalt!

Enneolematu imivõimsus

Enneolematu imivõimsus

100 W harjadeta digitaalmootori topeltvõimsus** ning seadme juhtmevabadus tagavad, et kõiki pindu - nagu plaadid, parkett ja vaibad - saab puhastada kiiresti ja tulemuslikult. Lisaks tähendab see, et jõuate mugavalt kõigi pragude ja vuugivahedeni.

** Turborežiimis, võrreldes seadmetega Tefal Air Force 360

omadused

Kasutusotstarve Erinevad põrandapinnad (kolm-ühes)

Aku tüüp Liitiumioon

Valgustussüsteem: "LED-tuled" jah

Parketi õrnhoolduse tarvik ei

Maxi turbohari ei

Mini miniturbohari jah

Minitarvikud (praod + pehme mööbel) ei

Painduv ei

Painduv XL-praootsak jah

Tarvikute moodul jah

Diivanihari jah

Praootsak ei

Kerge hari jah

Pikendus jah

Käsiseadme kaal Standardne (>3 kg)

Vorming Standardne

Pistiku tüüp EUR

Allergikutele ei

Lemmikloomaomanikele jah

Näpunäited ja kasutusjuhend

Lae Tefal-Air-Force-Flex-360-Aqua-TY9490.pdf

PDF, 52.52 MB

See lehekülg kasutab küpsiseid.

Nõustun, et minu isikuandmeid töödeldakse privaatsuspoliitikas sätestatud põhimõtetel. Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega siintoodud eesmärkidel, sealhulgas profiili koostamine, kasutage ainult brauseriküpsiseid või lahkuge sellelt veebilehelt. Lugege privaatsuspoliitikat.