Tefal Air Force Flex 360
Tefal Air Force Flex 360
Tefal Air Force Flex 360
Tefal Air Force Flex 360

TY9471

Tefal Air Force Flex 360

Saage tuttavaks juhtmeta tolmuimejaga Air Force Flex, millel on geniaalne painduv toru, mis ulatub kuni viis korda kõrgemale ja kaugemale madala mööbli alla ilma kummardamata.

Osta kohe

Saage tolm igalt poolt kätte ja kodu kiiresti säravpuhtaks tänu 100 õhuvatisele imemisjõule ja liitiumioonakule, mis annab 35 minutit kasutusaega. See juhtmeta tolmuimeja on loodud muljet avaldama võrreldamatu jõudluse ja piiramatu kasutusvõimalusega, see on kiire sirgelt kasutamisel ja väle nurkade puhastamises.

Tefal Air Force Flex 360

Selle ainulaadne otsak, mille LED-tuledega ei jää kuskilt tolm koristamata, ja integreeritud harjad puhastavad kogu teie kodu põrandast laeni: parketi, plaadid, vaibad, madala mööbli alt ja ideaalselt liikudes õrna mööbli ümbert.

Tefal Air Force Flex 360

Sellel mudelil on ka lemmikloomakomplekt, mis on ideaalne loomaomanikele, sh väike elektrooniline hari ja palju muud. Ulatuge seiklusteni!

Tefal Air Force Flex 360
Ülim tolmuni ulatumine

Ülim tolmuni ulatumine

Paindlikkus ja imemisjõud on ühendatud, et puhastada kogu teie kodu, tolmuimeja aitab pääseda ja tolmu koristada igast nurgast. Olgu koht kui tahes raskesti ligipääsetav, ulatub see tolmuimeja viis korda kaugemale ja on ületamatu jõudlusega, et kuhugi ei jääks tolmu.

Suur imemisjõud erakordseteks tulemusteks

Suur imemisjõud erakordseteks tulemusteks

Uue kaks korda võimsama digitaalse harjasteta mootoriga on erakordne jõudlus teie käeulatuses, sellel on 100 õhuvatti imemisjõudu ja erakordne tolmu koristamise jõud kõigilt pindadelt.

Muljetavaldav kasutusvabadus

Muljetavaldav kasutusvabadus

Nautige 35-minutilist tööaega*: 21,9 V liitiumioonaku laadimisaeg on 3 tundi, nii et saate koristada kus ja millal tahes ilma piiranguteta.
*kasutades käsitolmuimejat standardrežiimil.

omadused

Tehnoloogia Tsüklontehnoloogia

Mootori tüüp Harjadeta mootor

Imemiskiiiruse asendid 2

Aku tüüp Liitiumioon

Pinge 21.9V

Kasutusaja indikaator 1

Laadimistüüp Seinale kinnitatav alus

Imemisotsaku kuju Kandiline

Harjade puhastussüsteem jah

XL painduv praootsik jah

Diivanihari jah

Praootsik jah

Hoiustamisasend ei

Näpunäited ja kasutusjuhend

Lae spetsifikatsioon-ty9471.pdf

PDF, 739.48 KB

Lae Tefal-Air-Force-Flex-360-TY9471.pdf

PDF, 21.5 MB

See lehekülg kasutab küpsiseid.

Nõustun, et minu isikuandmeid töödeldakse privaatsuspoliitikas sätestatud põhimõtetel. Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega siintoodud eesmärkidel, sealhulgas profiili koostamine, kasutage ainult brauseriküpsiseid või lahkuge sellelt veebilehelt. Lugege privaatsuspoliitikat.