Optigrill XL
Optigrill XL
Optigrill XL

GC722D

Optigrill XL

Saage tuttavaks OptiGrill+ XL-iga, meie viimase uuendusega, millel on käsirežiim nelja temperatuurisättega, kolm uut küpsetusrežiimi lõpututeks küpsetamisvõimalusteks ja küpsetuspinnaga 800 cm2, millega saab toitu valmistada kuuele kuni kaheksale inimesele.

Osta kohe

OptiGrill+-l on automaatse anduriga küpsetamistehnoloogia, mis tuvastab automaatselt grillil olevate toitude arvu ja mõõdab nende paksust, et reguleerida temperatuuri ning küpsetamisaega täiuslike tulemuste saavutamiseks.

Optigrill XL

Indikaatortuli ja piiksusüsteem võimaldavad toiminguid väga täpseks küpsetamiseks jälgida, nii et te saate valmistada liha just nii, nagu teile meeldib: pooltoores, poolküps või läbiküpsenud.

Optigrill XL

Üheksa küpsetusrežiimi toitude ideaalseks valmistamiseks: hamburger, linnuliha, võileib, punane liha, kala, mereannid, sealiha ja peekon; lisaks külmutatud toidu režiim ja käsirežiim nelja temperatuurisättega.

Optigrill XL

Lisafunktsioonidena on grillil mittekleepuv valatud alumiiniumist plaadid ja suur 7° nurga all olev tilgapüüdur, mis püüab kinni kõik vedelikud.

Optigrill XL
Üheksa automaatrežiimi ja küpsetusastme indikaator, millega saab ideaalseid grillimistulemusi pooltoorest kuni läbiküpsenud toiduni

Üheksa automaatrežiimi ja küpsetusastme indikaator, millega saab ideaalseid grillimistulemusi pooltoorest kuni läbiküpsenud toiduni

Käsirežiim nelja temperatuurisättega eri tüüpi toitude küpsetamiseks.

Üheksa küpsetusrežiimi

Üheksa küpsetusrežiimi

Nelja erinevat tüüpi toidu jaoks: punane liha, hamburger, linnuliha, võileib, vorstid, kala, mereannid, peekon, sealiha.

Küpsetusastme indikaator

Küpsetusastme indikaator

Jälgige küpsetamisprotsessi, et saada ideaalsed tulemused pooltoorest kuni läbiküpsenud toiduni: indikaator näitab küpsetamise edenemist ja piiksub iga küpsetusastmeni jõudmisel, et anda märku, millal on saavutatud eelistatud küpsusaste.

omadused

Sisse-/väljalülitamise lüliti jah

Võib pesta nõudepesumasinas jah

Kaasas retseptid jah

Reguleeritav termostaat jah

Juhtme hoiustamine ei

Eemaldatavad alused jah

Grillimisasend ei

Eemaldatav vedeliku kogumise kandik jah

Küpsetamisvalmiduse tuli jah

Vertikaalne hoiustamine ei

Märgutuli jah

Automaatne küpsetussüsteem jah

Külgevõtmatud küpsetusplaadid jah

Eemaldatav elektritakistus ei

Korpus Roostevaba teras

Käepide Termoplast

Näpunäited ja kasutusjuhend

Lae spetsifikatsioon-gc722d34.pdf

PDF, 659.59 KB

Lae Tefal-OptiGrill-XL-GC722D.pdf

PDF, 106.06 MB

See lehekülg kasutab küpsiseid.

Nõustun, et minu isikuandmeid töödeldakse privaatsuspoliitikas sätestatud põhimõtetel. Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega siintoodud eesmärkidel, sealhulgas profiili koostamine, kasutage ainult brauseriküpsiseid või lahkuge sellelt veebilehelt. Lugege privaatsuspoliitikat.