Optigrill Elite
Optigrill Elite
Optigrill Elite
Optigrill Elite

GC750D30

Optigrill Elite

Grillige nagu professionaal ja rõõmustage oma lähedasi lihaga, mis on küpsetatud nende eelistuste kohaselt (poolküpsest kuni läbiküpsenud lihani) tänu patenditud OptiGrilli nutikale tehnoloogiale.

Osta kohe

See valib automaatselt ideaalsed küpsetusparameetrid toidu paksuse järgi, et saada ideaalsed grillimistulemused.

Optigrill Elite

Avastage sujuvaim siseruumides grillimise kogemus: uus intuitiivne grillimisabiline juhendab teid sammhaaval: te teate, millal liha grillile panna või ära võtta, et saada kas pooltoores, poolküps või läbiküpsenud liha. OptiGrill Elite pakub ka tänu uuele krõbeduse võimendamise funktsioonile suurepärast krõbedaks küpsetamise võimalust.

Optigrill Elite

Nii saate täiuslikult krõbeda liha, mis on just nagu restorani grillil tehtud. Nautige iga päev lõputuid võimalusi tänu 12 automaatsele programmile, millega saab peale liha küpsetada ka maitsvat kana, kala, juurvilju ja muud ning seda küpsemist jälgimata.

Optigrill Elite

Samas saate lisatarviku Snacking & Baking abil valmistada grillil erinevaid soolaseid ja magusaid toite, nagu pitsad, pirukad ja koogid. Hõlbus grillimiskogemus tänu nõudepesumasinas pestavatele osadele, samuti on OptiGrill Elite'iga kaasas ka retseptiraamat ja rakendus lõpututeks toiduvalmistamise võimalusteks.

Optigrill Elite
Nautige ideaalseid grillimistulemusi

Nautige ideaalseid grillimistulemusi

Grillimine õnnestub teil iga kord ja te saate oma lähedastele valmistada liha nende eelistuste järgi pooltoorest kuni läbiküpsenud lihani. Nutikas tehnoloogia mõõdab lihatüki paksuse, arvutab nende hulga ja määrab selle järgi automaatselt küpsetamisaja.

Sujuvaim grillimiskogemus

Sujuvaim grillimiskogemus

Uus kasutajaliides intuitiivse grillimisabilisega juhendab teid sammhaaval: te teate, millal on liha valmis – kas pooltoores, poolküps või läbiküpsenud.

Nautige lõputuid võimalusi iga päev

Nautige lõputuid võimalusi iga päev

12 automaatset programmi liha, kana, kala, juurviljade ja palju muu küpsetamiseks, ilma et peaksite küpsetamist pidevalt jälgima, ning kindlustunne, et saate alati täiusliku tulemuse. Perega koos veedetud grilliõhtuteks ja maitsvate burgerite valmistamiseks, ilma et peaksite suve ootama.

omadused

Sisse-/väljalülitamise lüliti jah

Võib pesta nõudepesumasinas jah

Reguleeritav termostaat jah

Eemaldatavad alused jah

Grillimisasend ei

Eemaldatav vedeliku kogumise kandik jah

Küpsetamisvalmiduse tuli jah

Vertikaalne hoiustamine ei

Märgutuli jah

Automaatne küpsetussüsteem jah

Eemaldatav elektritakistus ei

Korpus Termoplast

Näpunäited ja kasutusjuhend

Lae spetsifikatsioon-gc750d30.pdf

PDF, 468.73 KB

Lae Tefal-OptiGrill-Elite-GC750D30.pdf

PDF, 4.69 MB

See lehekülg kasutab küpsiseid.

Nõustun, et minu isikuandmeid töödeldakse privaatsuspoliitikas sätestatud põhimõtetel. Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega siintoodud eesmärkidel, sealhulgas profiili koostamine, kasutage ainult brauseriküpsiseid või lahkuge sellelt veebilehelt. Lugege privaatsuspoliitikat.